Aktualności

Przegrany remis...

• autor: KazdyMaTo, 2014-09-07 17:42

Płomień Michów - Czarni Miłkowice 2-2

Nasza drużyna pechowo zremisowała w Michowie z tamtejszym płomieniem,tracąc gola w doliczonym czasie gry. Już od pierwszych minut meczu obie drużyny atakowały groźnie na bramki swoich rywali.Widać było,że mecz ten będzie ostry,gdyż nie brakowało brutalnych fauli.Na pierwszego gola czekaliśmy do 20 min.Wtedy to po dośrodkowaniu jednego z zawodników Michowa piłka trafiła na głowę niepilnowanego tam napastnika gospodarzy i obejmują oni prowadzenie.Czarni po stracie gola ruszyli do ataku i chwilę później na granicy 20 metra faulowany jest Tomczyk.Do rzutu wolnego podchodzi Rudewicz i precyzyjnie uderza w górny róg bramki nie dając żadnych szans bramkarzowi. Czarni mieli jeszcze wiele okazji do podwyższenia wyniku ale brakowało wykończenia akcji.Do przerwy mieliśmy remis 1-1. W drugiej części spotkania sporo wymiennych kontr obu ekip.Wiele niewykorzystanych sytuacji i strat,lecz to zawodnicy z Miłkowic przeważali na boisku co udowodnili w 80 min strzelając drugiego gola.Strzelcem okazał się Nowiński Konrad.Gdy zbliżał się koniec meczu, sędzia doliczył 2 minuty. Wtedy to został podyktowany rzut wolny dla drużyny z Michowa.Miękka piłka zostaje posłana w pole karne,gdzie zaspała linia defensywna Czarnych i goście zdołali wyrównać.Sędzia informuje piłkarzy iż została niecała minuta.Po rozpoczęciu ze środka boiska, piłka automatycznie zostaje rzucona do Konrada Nowińskiego a ten minimalnie przestrzelił futbolówkę nad bramką.Szkoda straconej bramki w samej końcówce meczu i miejmy nadzieję,że w następnym spotkaniu Czarni zdobędą komplet punktów.